Soering, GmbH 

Киев

Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Я хочу тут работать
×

Soering, GmbH 

Компанія Söring GmbH являєтся однією з ведучих у світі з виробництва апаратів високочастотної та ультразвукової хірургії.

Söring пропонує світовому ринку інноваційні комплексні рішення в ультразвуковій та високочастотній хірургії вже більше двох десятиліть.

Обладнання Söring відповідає усім вимогам сучасної хірургії та світовим стандартам.

Апарати Söring мультифункціональні та дозволяють в одній операційній проводити широкий спектр операцій.

Велика кількість з використовуваних при цьому технологій не мають аналогів у світі.

Успіх Söring - це безкомпромісний пошук іноваційних рішень та незмінно висока якість продукту.

Наше обладнення працює в Україні з 2002 року. Ми присутні, як партнер в багатьох ведучих операційних відділеннях хірургії та нейрохірургії, гінекології та урологіїї, перінатальних центрах та центрах мініінвазівної хірургії, центрах кровотеч та ортопедії, травматології та ендокринній хірургії, мікрохірургії, трансплантології, кардіохірургії, нефрології, судинній хірургії, торокальній хірургії, косметології та пластичній хірургіїї, баріатрічних операційних. Наші мультіфункціональні хірургічні системи можуть виришити 100% задач оперуючого лікаря. Ми маємо великий спектр багаторазових інструментів високої якості, які задовольняють всі потреби в операційній.

А відтепер, з січня 2012 року в Київі працює представництво Söring GmbH з власним сервісним центром.

Наша основна задача це донести новітні іноваційні технології до кожного куточка великої України. Успіх кожного лікаря складає успіх лікувального закладу, успіх лікувального закладу складає успіх всієї медицини краіни. Ми даемо інструменти для досягнення успіху!